AQUALAND Plážové kúpalisko


Plážové kúpalisko Aqualand sa nachádzajúce sa v oddychovej časti centra mesta Banská Bystrica je to správne miesto pre oddych, šport a zábavu. Jeho súčasťou je jazero, 8 bazénov (z toho 5 je termálnych), 2 tobogany, vodná šmýkačka, detský zábavný park, športové ihriská na plážový volejbal a futbal, 18 dráhový minigolf, bowlingová hala, bedmintonová hala, stoly na stolný tenis a vodné bicykle.

Prírodné jazero obklopené zeleňou má rozlohu 2,5 ha a ponúka možnosť kúpania, člnkovania a využívania vodných bicyklov na druhej strane jazera. V areáli nechýbajú tu detské bazény, aj pre tie najmenšie deti, v ktorých je voda s teplotou od 30°C do 32°C. V areáli nájdete aj množstvo bufetov s rýchlym občerstvením.

V letnej sezóne 2015 Vás čakajú nové atrakcie, ako Aqua fun park, aquazorbing, nafukovacie skákacie zvieratká, ktoré budú oficiálne spustené na festivale Toto je Leto počas dní 26. – 27.06.2015.

Bazény

Areál kúpaliska ponúka 8 druhov bazénov s teplotou vody od 25°C do 32°C

  • 50 m plavecký bazén s plochou 1000m2 je napúšťaný vodou z minerálneho prameňa
  • 50 m olympijský plavecký bazén s rovnakou plochou má teplotu vody 28°C
  • relaxačný bazén ponúka 2 tobogany a 4 šmýkačky
  • detský relaxačný bazén s detským toboganom a šmýkačkami má rozlohu 750m2
  • detský bazén pre 1 – 4 ročné deti, okolo ktorého sú k dispozícii lehátka a slnečníky
  • detský bazén s vodou z minerálneho prameňa je určený na detské plavidlá

AQUA FUN PARK & AQUAZORBING

Čaká tu na Vás 800m2 vodných atrakcií: trampolíny, lezecké steny, lávky, šmýkačky, vodná hojdačka, katapult. Spolu je v zábavnom parku Aqua Fun Park 27 atrakcií pre malých aj veľkých na južnej časti jazera, s ktorými si užijete zábavu.

Cenník

Aquazorbing do 120cm / 5 minút 2,00 €
Aquazorbing nad 120cm / 5 minút 2,50 €
Aqua fun park / 30 minút 4,00 €
Aqua fun park / 1 hodina 6,00 €

Zábava a šport

Plážové kúpalisko ponúka okrem bazénov aj množstvo zábavy a športovania pre dospelých a pre deti. V Detskom zábavnom parku poslúžia deťom preliezačky, hojdačky, a nezabudnuteľný zážitok im poskytne aquazorbing. Ak ste športovo založený alebo máte chuť na loptové hry, tak pre vás sú k dispozícii 3 ihriská na plážový volejbal ako aj 2 futbalové ihriská s umelým trávnikom. Ďalšiu možnosť trávenia voľného času ponúka minigolfové ihrisko,stolnotenisové stoly, krytá bedmitonová hala4 dráhy na bowling.

IN LINE DRÁHA

Horúce slnečné lúče, sladké ničnerobenie a zaslúžený odpočinok. Všetko spomenuté určite patrí k predstave zaslúženého oddychu. No ak chcete svoj voľný čas stráviť aktívnejším spôsobom, určite je vhodné nájsť si nejaký šport. Prečo nie napríklad kolieskové korčule alebo beh? Strávite čas na čerstvom vzduchu, urobíte čosi pre svoje telo a pritom nie ste nijako obmedzení. Stačí si obuť korčule alebo bežecké topánky a vyraziť na náš 900 metrov in-line asfaltový okruh.

1. banskobystrický asfaltový okruh o dĺžke 900m pre in-line korčuliarov alebo aj bežcov k dispozícií denne po 19:00 h – počas letnej sezóny 2015 BEZPLATNE.

S areálom Plážového kúpaliska Aqualand v Banskej Bystrici susedí štvorhviezdičkový Hotel Dixon s tenisovými kurtmi.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
728x90