Apartmán B 101 Vysoké Tatry

Radi vás uvítame v našej kompletne vybavenej rodinnej izbe -štúdiu, umiestnenom v apartmánovom dome v samom centre Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Výborná poloha, spolu s kvalitnými službami predurčujú váš kvalitný oddych v lone krásnej prírody Vysokých Tatier.

Každému ubytovanému hosťovi bude vystavená Tatry card na čerpanie zliav a výhod na území celých Vysokých Tatier

Apartmán č. B 101 o rozlohe 42,53 m2 je situovaný na prízemí apartmánového domu Hrebienok resort a pozostáva z izby, kúpeľne a terasy s výhľadom do kvetinovej záhrady, súčasťou izby je kuchynský kút, súčasťou kúpeľne je WC a sprchovací kút. Je kompletne vybavený a je riešený bezbarierovo.

Stravovanie

Stravovanie je riešené v reštaurácií Soul ktorá sa nachádza v komplexe Hrebienok resort , pre ubytovaných hostí s 20% zľavou .K dispozícií je aj Loby bar a predajňa potravin pre tých ktorý dajú prednosť príprave vlastnej stravy v komplet zariadenej kuchynke s chladničkou

Sánkovanie a lyžovanie

Okolie je ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré si na blízkom svahu môžu vyskúšať základy lyžovania , alebo sa vyblázniť na sánkach. Požičovňa sánok a lyží je k dispozícií. Pre lepších lyžiarov je tu stredisko Jakubkova lúka vzdialená len 1,1 km od apartmánu alebo Hrebienok vzdialený 2,9 km na ktorý sa dá vyviezť lanovkou vzdialenou len 50 m od apartmánu B101.

 Wellness pre telo aj dušu

Apartmánový dom nemá zatial vybudované vlastné wellness centrum , ale ubytovaný hostia môžu využiť wellness centrum s 22% zľavou v blízkom Grand hotely Starý Smokovec vzdialenom len 150 m od apartmánového domu alebo v obľúbenom Aquacity Poprad

Cykloturistika

V oblasti sa nachádza až 39 cykloturistických trás.

najbližšie je cyklotrasa zo Starého Smokovca na Hrebienok s prevýšením 269 m, ktorá je charakterizovaná ako ľahká – zvládne ju každý.

 

 


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
728x90