Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda patrí k najobľúbenejším a najnavštevovanejším rekreačným strediskám južného Slovenska. Nachádza sa v krásnom prostredí na okraji mesta a celoročne ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.
Thermalpark využíva liečivú geotermálnu vodu s vysokou koncentráciou minerálnych látok, ktorá vyviera z hĺbky 1600 m a vyznačuje sa blahodarnými účinkami pri ochoreniach pohybového aparátu. Teplota vody v bazénoch je 26 až 39°C, v mieste výveru však dosahuje hodnotu až 57°C.
V areáli aquaparku sa nachádza viacero vonkajších a vnútorných bazénov. V exteriérových priestoroch je k dispozícii veľký plavecký bazén, relaxačný bazén, rekreačný bazén s rôznymi vodnými atrakciami, detský bazén so šmykľavkou, oblúčikovitý bazén „rotunda“ a taliansky bazén s jacuzzi. Nielen mladší návštevníci ocenia veľký toboganový systém vybudovaný pri bazénoch.
V krytej časti nájdeme krytý plavecký bazén, krytý detský bazén, krytý kruhový bazén „rotundu“, ktorý je prepojený aj s vonkajšou „rotundou“, a napokon wellness bazén s chrličmi, vodnými delami, masážnymi ležadlami či perličkovým kúpeľom.
Milovníci wellness si prídu na svoje v saunovom svete, kde sa okrem fínskej sauny, infrasauny, biosauny a parnej sauny nachádza aj soľná kabína, vírivka, ľadopád a zážitkové sprchy. K dispozícii je i masážne centrum ponúkajúce širokú paletu masáží.
Pre športovcov sú pripravené najrôznejšie športoviská. Samozrejmosťou sú bohaté možnosti občerstvenia a stravovania.

Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,984285 17,608318


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
728x90