Termálne kúpalisko Horné Saliby

V rovinatej južnej časti Slovenska medzi obcami Horné Saliby a Diakovce sa nachádza termálne kúpalisko poskytujúce viacero možností aktívneho oddychu, rekreácie i zlepšenia zdravotného stavu. V kúpalisku sa využíva termálna voda vyvierajúca z hĺbky viac ako 1550 metrov, ktorej teplota je 67°C (v bazénoch len 30°C). Táto voda sa vyznačuje blahodarným pôsobením na pohybový aparát.
V areáli kúpaliska sa nachádza veľký taliansky bazén s dĺžkou 33 m, bazén pre mládež a detský bazén s vodným hríbom. Nielen deti sa potešia toboganu dlhému 72 m. Športovci si prídu na svoje vďaka tenisovému kurtu, volejbalovému a nohejbalovému ihrisku. Samozrejmosťou je možnosť občerstvenia a stravovania.
Priamo v areáli termálneho kúpaliska je vybudované kryté relaxačno-rehabilitačné centrum s celoročnou prevádzkou. V jeho bazénovej hale nájdeme bazény vybavené rôznorodými vodnými atrakciami, napríklad dnovým vzduchovým gejzírom, chrličmi vody či hydromasážnymi roštami. K dispozícii sú sauny, masáže a iné welness služby, ale aj doplnkové služby, ako napríklad posilňovňa.

Lokalita

Okres: Galanta (Trnavský kraj)

GPS: 48,134316 17,782829


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup