Augustiánsky dom vám dopraje dlhodobý oddych

Spôsobili ste si vianočným zhonom a nákupom darček stres? Nazrite do krásneho prostredia Augustiánskeho domu a poďte relaxovať do Luhačovíc.

Máme pre vás tip. Vianoce sú sviatkom pokoja, ktorý prežívame v kruhu najbližších. Stromček krásne svieti, jedlo je chutné, darčeky ukážkovo zabalané. Je najvyšší čas na oddych. Či už s priateľom(kou), rodinou alebo kolegami z práce.

Počuli ste už o Augustiánskom dome v Luhačoviciach? Tento wellness a spa hotel má už vyše 100 rokov. Areál je doplnený záhradou 6 zmyslov, reštauráciou a športoviskami. Hotel ponúka aj dlhodobé pobyty – predĺžený víkend, Augustiánsky týždeň zahŕňa príjemne strávených 7 nocí, počas ktorých si užijete rôzne gastronomické zážitky, zrelaxujete vo welless a spa centre, kde si môžete dopriať niektorú z procedúr.

Vašim chutiam ulahodí Reštaurácia Symfónia svojou regionálnou a medzinárodnou kuchyňou. Vychutnáte si pritom nádherný výhľad na Juričkové aleje. Celý hotel má v duši eleganciu, preto nezabudnite na smart casual dress code. Páni košeľa a dlhé nohavice, dámy šaty alebo sukňa po kolená doplnená topom.

Augustiánsky dom vám ponúka výber z piatich úrovní izieb a apartmánov. Zaujímavosťou sú presklenné kúpeľne, ktorým sa určite poteší vaša polovička.

Vo wellnes a spa centre nájdete široký výber služieb. Vyberáte si z masáži, wellness procedúr a rituálov, zábalov. Užiť si môžete sezónne procedúry ako napr. Medové pohladenie, či Zimné naladenie. Zo špecialít neváhajte vyskúšať Liečivý dotyk, ktorý je určený párom alebo Augustiánsku masáž. V rámci relaxu si dámy, aj páni môžu vyskúšať kozmetické ošetrenie pleti, či regeneračný zábal a peeling.

Okrem víkendu vo dvojici, Augustiánsky dom ponúka aj firemné pobyty alebo pobyt pre rodiny. Deti sa tu určite nebudú nudiť. K dispozícií je detské ihrisko, športové areály, či dokonca masáž pre vaše ratolesti staršie ako 10 rokov.

Ak vás hotel očaril, neváhajte a spravte si online rezerváciu na stránke: http://www.augustian.cz//. Nájdete tu všetky potrebné informácie.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup
728x90