Aquapark Senec

CELOROČNÁ PREVÁDZKA

Celoročne všetkých láka teplá voda 28-38°C z vrtu v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V bazénoch vodného parku nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších.

V BAZÉNOVEJ HALE, S KAPACITOU 400 OSÔB, MÔŽETE POČAS CELÉHO ROKA VYUŽIŤ:

  • relaxačný bazén, s príjemnou teplotou 30˚C až 32˚C a plochou 173 m², v ktorom vás môže nečakane prekvapiť vodný dážď. Čakajú tu na vás i masážne lavice, vodné chrliče, protiprúdy a vzduchový gejzír.
  • príjemné posedenie ponúka kľudový bazén s teplotou vody 36˚C až 38˚C a rozlohou 88 m². Nájdete tu hydromasáž, masážne lavice, vodné trysky i perličkový kúpeľ.
  • prieplavový bazén ponúka možnosť priameho prieplavu cez otvor v zasklenej fasáde do vonkajšieho bazéna podlhovastého tvaru, s teplotou vody 28˚C až 30˚C a rozlohou 376 m². I tu na Vás čakajú masážne lavice, vodný chrlič, vodný dáždnik, vodné trysky, protiprúdy a vzduchový gejzír.
  • na tých najmenších čaká detský bazénik s teplotou vody 31°C s plochou 23 m². Bazén je napúšťaný pitnou vodou a poteší deti vodným dáždnikom.
  • i keď počasie práve nepraje, v bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.
  • okrem toho si môžete zaplávať v 25m plaveckom bazéne (Swimaréna), do ktorého sa z hlavnej bazénovej haly dostanete prechodom cez vonkajší areál
  • bezplatný vstup na rehabilitačné cvičenia na chrbticu pre všetky vekové kategŕie (cez pracovné dni v čase od 13:00 do 18:00, v bazéne alebo modernej telocvični GymFit, cvičenie s rôznymi pomôckami ako napríklad fitlopty, over-ball,…)

Kým sa však poriadne nasýtite mokrých atrakcií, môžete si dopriať i chutné občerstvenie a osviežujúce nápoje a navštíviť Food court, (na 1. poschodí) so snack barom a reštauráciou SUBWAY® s terasou s výhľadom na celý areál.

V areáli Aquaparku Senec môžte využívať všetky služby bez toho, aby ste museli mať pri sebe peniaze v hotovosti. Tento jedinečný komfort umožňuje moderný elektronický čipový systém. Hotovosť budete potrebovať až pri odchode z vodného parku.


Ako bude reklama vypadať?
-
Zobraziť formulár pre nákup